Loty widokowe – LOTNISKO GRĄDY


img_7887

Targor-Truck Sp. z o.o.
Lądowisko Grądy

Antoniewo 13
07-311 Wąsewo
www.naszelotnisko.pl
email: biuro@flight-club.pl

tel.: 690 491 575 lub 501 052 643

loty nad podlasiem

 

Lotnisko Grądy to całoroczny kompleks, położony ok. 6km od Ostrowi Mazowieckiej, posiadający 800 metrowy pas asfaltowy, nowoczesny hangar oraz drobne obiekty przeznaczone dla odwiedzających lotnisko. Jest to miejsce w pełni wyposażone, profesjonalne pod każdym względem, doskonałe do spędzania czasu dla rodzin i osób indywidualnych, ale także firm i organizacji.

Lotniskiem zarządza firma Targor-Truck Sp. z o.o., prowadząca ogólnodostępną działalność lotniczą. W skład jej szerokiej oferty wchodzą:

  • loty widokowe,
  • skoki spadochronowe,
  • przewozy pasażerskie
  • szkolenia lotnicze.

Możliwości firmy trafią w zainteresowania i potrzeby zarówno poszukiwaczy adrenaliny, jak i miłośników spokojniejszego spędzania czasu. Niewiele jest rzeczy, które mogą się równać z pięknem podlaskiej przyrody oglądanym z lotu ptaka – do tego w całkowicie komfortowej atmosferze oraz bezpiecznych warunkach. Lotnisko Grądy to doskonałe miejsce dla osób, które do tej pory borykały się z lękiem wysokości. Profesjonalna obsługa zapewnia odpowiednie zaplecze, pozwalające na przekroczenie tej granicy w bezpiecznych warunkach.

Firma zajmuje się również działalnością specjalistyczną, obejmującą obsługę techniczną samolotów, zarządzanie samolotami oraz nadzór nad operacjami lotniczymi wykonywanymi na lotnisku Grądy. Ta wielowątkowość działania firmy Targor-Truck Sp. z o.o. jest świadectwem profesjonalizmu oraz doświadczenia pod każdym względem.

Działalność lotnicza firmy jest w pełni certyfikowana, objęta stałym, bieżącym nadzorem Urzędu Lotnictwa Cywilnego, dlatego oferowane usługi spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa.

Obecność i działalność lotniska Grądy na Podlasiu przyczynia się do popularyzacji całego regionu oraz podniesienia jego atrakcyjności dla mieszkańców, ale również turystów i inwestorów.

Lotnisko Grądy to miejsce dające rozmaite możliwości bez względu na status społeczny, wiek, czy stan zdrowia. Oprócz aktywnego uczestnictwa w szkoleniach lotniczych, lotach widokowych czy skokach spadochronowych, istnieje możliwość obejrzenia z bliska sprzętu lotniczego i ludzi zawodowo i hobbystycznie zajmujących się naprawianiem samolotów, pilotowaniem samolotów, skokami spadochronowymi, a także wykonywaniem i pilotowaniem modeli latających.

5
4
2
lotnisko Grądy

Wszystkich miłośników wysokich lotów zapraszamy na nasze lotnisko. Będą mogli Państwo znaleźć się tak blisko nieba, jak jeszcze nigdy do tej pory – a o wysoką jakość usług oraz Państwa bezpieczeństwo zadba zespół doświadczonych fachowców.


 DOJAZD NA LOTNISKO GRĄDY

Targor-Truck Sp. z o.o.
Lądowisko Grądy

Antoniewo 13
07-311 Wąsewo

 

logo_tfc_v5