Rekreacja konno w Krzyżewie


Krzyżewo centrum rehabilitacyjne

Stajnia Centrum Turystyczno-Rehabilitacyjne Krzyżewo

Krzyżewo 30
Gmina Sokoły
Tel. 86 476 42 18
Tel. 513 816 376
e-mail krzyzewo@fpdn.org.pl
www.centrumkrzyzewo.pl

Stajnia Centrum Turystycznego w Krzyżewie oferuje wiele form spędzania czasu wolnego w towarzystwie koni: od leczniczej hipoterapii, przez jazdy w siodle na lonży, wyprawy terenowe, przejażdżki bryczką po rajdy i niezapomniane sesje zdjęciowe.

 

STAJNIA W KRZYŻEWIE OFERTA

Hipoterapia

Hipoterapia jest formą wieloprofilowej rehabilitacji osób niepełnosprawnych, która swą specyfikę zawdzięcza obecności konia w roli współterapeuty oraz jego wielopłaszczyznowego oddziaływania na pacjenta. W naszym ośrodku hipoterapia prowadzona jest przez wykwalifikowanego instruktora. Aby przystąpić do zajęć niezbędne jest zaświadczenie od lekarza prowadzącego o braku przeciwwskazań do hipoterapii.

Nauka jazdy konno

Zacznij swoją przygodę z końmi w stajni!U nas masz możliwość nauczyć się jak obchodzić się z koniem od podstaw. Nasz instruktor pomoże Ci przygotować się do pierwszej jazdy. Będziesz mieć okazję zapoznać się ze sprzętem jeździeckim, obsługą konia, czyszczeniem go i wdroży Cię w zasady bezpieczeństwa.W siodle!Twoje pierwsze kroki na koniu zaczniesz od jazdy na lonży. Są to zajęcia, które odbywają się indywidualnie z instruktorem na ogrodzonym placu. W trakcie tych lekcji nauczysz się prawidłowej postawy jeździeckiej, dosiadu, działania pomocy oraz jazdy w trzech podstawowych chodach jak stęp, kłus i galop.Samodzielna jazdaKiedy już opanujesz podstawy czas na samodzielną jazdę. Jest to świetna okazja żeby doskonalić już zdobyte umiejętności na większym placu w grupie lub samodzielnie. Będziesz szlifować płynność jazdy oraz równowagę pod okiem instruktora. Teraz wszystko zależy tylko od Ciebie!

Wyjazdy w teren

Jeśli czujesz, że jazda na placu to za mało to znaczy, że czas ruszyć do lasu! Zapewniamy piękne leśne ścieżki, niezapomniane galopy i bezpośredni kontakt z przyrodą. Bliżej jeszcze nie byłeś!

Przejażdżki bryczką

Nie tylko z siodła…Nie musisz jeździć konno, aby miło spędzić czas wśród tych pięknych zwierząt. Masz ochotę na spacer do lasu, ale bolą nogi? Zapraszamy na przejażdżkę bryczką  Jest to fantastyczna forma wypoczynku dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz zapewnia niezapomniane wrażenia.Miejsca są ograniczone – max 4 osoby.

Rajdy konne

Coś więcej niż przejażdżka po lesie.Wokół naszego ośrodka znajdują się specjalnie wytyczone szlaki konne. To świetna przygoda dla doświadczonych jeźdźców. Daje możliwość zacieśniania więzi ze zwierzętami, przyrodą a przy tym można poznać wielu ciekawych ludzi i nawiązać nowe przyjaźnie.

Sesje zdjęciowe z końmi

Ślub, chrzciny czy urodziny? A może inna okazja? Jeśli marzysz o wyjątkowych zdjęciach z końmi nasze chętnie pozują. Serdecznie zapraszamy z własnym fotografem na sesję zdjęciową.


 CENNIK

 

  • Przejażdżki dla dzieci 15 zł/15 min
  • Nauka jazdy na lonży 30 zł/30 min
  • Nauka jazdy konnej 40 zł/60 min
  • Karnet na 10 lekcji 360 zł gratis 1 godz.
  • Jazda w terenie 50 zł / 60 min
  • Hipoterapia 35 zł/30 min

KONTAKT:

Adres: Krzyżewo 30, 18-218 Sokoły
Tel: 86 476 42 18
Tel: 513 816 376
Emailrecepcja@fpdn.org.pl
www.centrumkrzyzewo.pl

 

Dojazd do atrakcji