Kraina Krasnoludków w Zalesiu


Kraina Krasnoludków Dobrzyniewo Kościelne, a ściślej miejscowość Zalesie to zaczarowany skraj lasu, w którym krasnoludki wraz z królewną toczą wiejskie życie.

Kraina Krasnoludków to część gospodarstwa Młyn Myśliwiec w Puszczy Knyszyńskiej. Chętnie odwiedzają ją dzieci z rodzicami oraz całe wycieczki przedszkolne i szkolne. Maluchy doskonale czują się w wiosce mikrodomków mogąc swobodnie biegać między drzewami, po pagórkach i leśnym placu zabaw z torem przeszkód. Rozwieszone na sznurach pranie krasnoludków rozczula wszystkich i wraz z kolorowymi domkami stanowi doskonałe tło do zdjęć. Dziecięcą radość potęgują także inne atrakcje w wiosce. Po podwórzu swobodnie hasają oswojone zwierzęta. Osiołek i kuc chętnie dają się głaskać, a króliczki karmić trawą lub marchewką. Spokojne są także kozy, gąski i kury z przywódczym kogutem.Szczególnym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszy się tratwa na stawie. Dzieci samodzielnie mogą przeciągać linę, by dopłynąć na drugi brzeg.

Wycieczki szkolno-przedszkolne mogą liczyć na zorganizowane zajęcia, podczas których stworzą baśniowe opowieści i przygotują ich inscenizację.


ADRES:

Kraina Krasnoludków Młyn Myśliwiec – tylko 15 km od Białegostoku

Zalesie 2, gmina Dobrzyniewo Duże

Tel. 694 760 739 lub 85 719 90 70

basia@wakacjenawsi.com.pl

www.wakacjenawsi.com.pl

facebook

Galeria zdjęć