Wioska św. Mikołaja w Pomigaczach


Wioska św. Mikołaja w Majątku Howieny – jedyna na Podlasiu!

Wioska św. Mikołaja w Majątku Howieny zaprasza osoby indywidualne w każdą sobotę i niedzielę w okresie od 26 listopada 2016r. do końca stycznia 2017r. Wycieczki szkolne i przedszkolne należy umawiać telefonicznie.

W wiosce św. Mikołaja w Pomigaczach najmłodsi będą mieli okazję spędzić czas ze Świętym z Laponii. To przy jego boku dzieci będą się wspólnie bawić wraz z pomocnikami Mikołaja. Po grach i zabawach przyjdzie czas na wypicie rozgrzewającego zimowego napoju oraz zjedzenie pysznych pierników – uczta iście świąteczna! Kiedy dzieci odpoczną po poczęstunku, wtedy otrzymają Certyfikat Honorowych Gości Wioski Św. Mikołaja!

Wioska św. Mikołaja to:

✻ Pracownia ELFÓW
Elfy mieszkające w Wiosce zaproszą wszystkie dzieci do wspólnych warsztatów artystycznych. Pomocnicy Św. Mikołaja, w rytm kolęd, będą towarzyszyć w tworzeniu świątecznych dekoracji, które dzieci będą mogły wziąć ze sobą do domu na pamiątkę. To tutaj Elfy zabiorą dzieci do swojego świata, co oznacza, że czas dla najmłodszych upłynie dość pracowicie.

✻ Poczta ŚW. MIKOŁAJA
Każde dziecko ma swoje małe marzenia, którymi się chce podzielić z Mikołajem w tym magicznym czasie. Przed wyprawą do tej poczty Elfy pomogą napisać list do Świętego, który zostanie wrzucony do skrzynki pocztowej! Mikołaj jest rekordzistą w liczbie otrzymywanej korespondencji i właśnie w tym domku dzieci zobaczą posegregowane kartki z całego świata!

✻ Chata ŚW. MIKOŁAJA
Pod nieobecność Mikołaja wejdziemy do Jego domu i zobaczymy jak On mieszka. Zapewne dzieci są ciekawe co je, jak ma urządzony pokój i co robi w wolnym czasie. Odpowiedź na to wszystko znajdą właśnie odwiedzając Jego chatę!

 

Zwiedzanie atrakcji turystycznej


OFERTA DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH
OFERTA DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH

KONTAKT:

Wioska św. Mikołaja w Majątku Howieny
Pomigacze 91

tel. +48 600 012 348
e-mail: biuro@majatek-howieny.pl
Biuro czynne w godzinach: Pn. – Ndz. od 09.00 do 17.00
www.majatek-howieny.pl
Facebook

 

Wioska św. Mikołaja w Majątku Howieny zaprasza osoby indywidualne w każdą sobotę i niedzielę w okresie od 26 listopada 2016r. do końca stycznia 2017r. w godz. 12.00- 20.00. (24, 25, 31 grudnia i 1 stycznia nieczynne). Wycieczki szkolne i przedszkolne należy umawiać telefonicznie.

 

Galeria zdjęć