Jezioro Pomorze


Jezioro Pomorze to akwen pierwszej klasy czystości o powierzchni 295 ha. Jego maksymalna głębokość to 23,5 m. Brzegi jeziora porośnięte są lasem sosnowym i w większości są łatwo dostępne.

Jezioro Pomorze jest wymarzonym miejscem dla wędkarzy. Można w nim złowić szczupaki, okonie, leszcze, sieje, płocie, liny, węgorze i sielawy. Połowy bywają naprawdę obfite.

Pobyt wędkarski nad Jeziorem Pomorze można połączyć z wypoczynkiem aktywnym, tj.  pływaniem kajakiem, łódką, rowerem wodnym. Sprzęt można wypożyczyć na przykład w Ośrodku wypoczynkowym Posejnele, który jest dobrą bazą wypadową także do wycieczek krajoznawczych. Ośrodek oferuje noclegi w domkach letniskowych, a pobyt można wykupić również z wyżywieniem (posiłki to kuchnia domowa – bardzo smaczna i tania). Ponadto Ośrodek jest wyposażony w wiele atrakcji, np. boiska do siatkówki, kometki, plac zabaw, salę telewizyjną, bibliotekę, salę do ping-ponga oraz strzeżone kąpielisko. Wędkarski urlop można zatem zaplanować z rodziną. Każdy znajdzie tam swoje miejsce wypoczynku i relaksu.

Więcej na temat Ośrodka Posejnele znajdą Państwo w naszej bazie noclegowej.

 

Zwiedzanie atrakcji turystycznej


Ośrodek Wypoczynkowy Posejnele nad Jeziorem Pomorze:

tel.: 87 516-50-16, kom.: 783-781-461

info@posejnele.com.pl

 

Dojazd do atrakcji


 

Galeria zdjęć