Agroturystyka Chatka Bieszczadka

1

Agroturystyka ,,Chatka Bieszczadka’’

Stara Kamionka 104, 16-100 Sokółka

 Tel - Ewa Bieszczad – 50 45 780 45

 e-mail:  ewa.rb@onet.pl
 www.facebook.com/chatkabieszczadka

2

INFORMACJE OGÓLNE


Stara Kamionka to wieś położona w województwie podlaskim, gmina Sokółka, na trasie prowadzącej do Krynek,  50km od Białegostoku.

Jeżeli sądzisz, że to koniec świata, to nic bardziej mylnego. Wieś tętni życiem i mogłaby być pierwowzorem serialowego ,,Rancza’’. Mamy tu szkołę, dwa sklepy, Klub Wiejski, bibliotekę, plac zabaw dla dzieci, ale wystarczy krótki spacer by zatopić się w ciszy… tuż obok rozciągają się lasy, pola, łąki, gdzie można spotkać dzikie ptaki i zwierzęta, a okoliczne lasy obfitują w poziomki, jagody i grzyby.

Jesteśmy małżeństwem od 7 lat, poznaliśmy się będąc na emigracji zarobkowej (w Polsce mieszkaliśmy blisko siebie). Połączyły nas wspólne korzenie, wartości, a potrzeba wolności i życia na wsi zaważyła na tym, że 2 lata temu kupiliśmy posiadłość na wsi i całkowicie poświęciliśmy się rozbudowie domu. Naszymi domownikami są też dwa labradory – Trufik i Benek.

5 7

OFERTA NOCLEGOWA


Do dyspozycji gości mamy całe poddasze, na które składają się 3 pokoje, duża przestrzeń rekreacyjna z aneksem kuchennym i balkonem (piękny widok na pola i lasy), komfortowa łazienka. Działka ma prawie  4 000 m kwadratowych, znajduje się na niej dom, budynki gospodarcze, sad, ogródek ziołowy, tunel foliowy i ogród warzywny; wciąż pracujemy nad poprawieniem jej atrakcyjności. Jest już piękna altana, miejsce na ognisko, jeszcze więcej kwiatów i krzewów.

63

Jestem certyfikowaną nauczycielką Sun Power Yogi, więc w naszej ofercie proponujemy też codzienny, poranny rozruch jogistyczny, w przytulnej salce z drewnianą podłogą i pięknym widokiem na lasy. Na wyposażeniu są pomoce do jogi - maty, klocki, boldstery i paski. Praktyka jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i możliwości ćwiczących:)

Jesteśmy w stanie przyjąć do 8 osób, aneks kuchenny jest w pełni wyposażony (naczynia, lodówka, mikrofala) i z radością podzielimy się ,,plonami’’ z naszych ogródków.

Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość zabrania ze sobą zwierzaka.


Cena za nocleg - 35 zł od osoby

Ceny dla rodzin, większych grup i na dłuższe pobyty są ustalane indywidualnie.

Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwość zabrania ze sobą zwierzaka.

 

REZERWACJE pod nr tel.  504578045 (Ewa Bieszczad) lub e-mail:  ewa.rb@onet.pl

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

p3 p1 p2

 

 

Agroturystyka Chatka Bieszczadka

Stara Kamionka 104, 16-100 Sokółka

Tel – Ewa Bieszczad – 50 45 780 45
e-mail:  ewa.rb@onet.pl
 www.facebook.com/chatkabieszczadka