Domek nad Biebrzą

1

DOMEK NAD BIEBRZĄ
 
Czarniewo, powiat augustowski

Kamilla Kwiatkowska
tel. kom.: 606 230 091
e-mail: biebrzadom@op.pl
www.biebrza-dom.com

2

 

INFORMACJE OGÓLNE


Jeżeli chcesz spędzić spokojny urlop i obcować z nieskażoną jeszcze przyrodą zapraszam do Czarniewa. Jest to mała wieś położona w Biebrzańskim Parku Narodowym. Można tu wspaniale spędzić czas: jeździć rowerami , łowić ryby, spływać kajakami lub tratwą po Biebrzy, zbierać jagody, grzyby. Obserwacja zwierząt i ptaków w ich naturalnych siedliskach też dostarczy Wam sporo emocji. Czy wiecie Państwo, że przeciętny człowiek przez całe życie może nie zobaczyć tylu gatunków ptaków ile przylatuje tu wiosną? To raj dla ornitologów. Wiosenne rozlewiska Biebrzy , całoroczny spokój, cudowna cisza i romantyczne chwile spędzone przy kominku pozostaną na pewno w Państwa wspomnieniach. W okolicy Czarniewa znajdują się obszary o dużych walorach przyrodniczych: Biebrza, Kanał Augustowski ze śluzami w Sosnowie i Dębowie, wieś - skansen Jagłowo, duże kompleksy leśne z rezerwatami Glinki i Kozi Rynek, ścisły rezerwat-unikat w skali europejskiej-Czerwone Bagno. Jest to obszar tajemniczy, dziki i pierwotny. Jego naturalne piękno ma olbrzymią siłę przyciągania. Kto chociaż raz przewędrował przez krainę wielkich bagien będzie wracał tu wielokrotnie.

OFERTA NOCLEGOWA


Do dyspozycji gości oddaję 3-pokojowy dom z kominkiem. Umeblowanie domu jest proste ale przytulne i funkcjonalne. Kuchnia z podstawowym wyposażeniem umożliwia samodzielne przygotowanie posiłków. Duże, ogrodzone podwórko gwarantuje swobodę Wam i bezpieczeństwo Państwa dzieciom i zwierzętom. Jest tam miejsce na ognisko, mały plac zabaw dla dzieci i zadaszone miejsce na posiłek na swieżym powietrzu.

Można przyjechać z małymi dziećmi oraz ze zwierzętami (po uprzedniej informacji). Maksymalna ilość osób, na które dom jest przygotowany to 6. Nie wynajmuję domu na pokoje. W sezonie późno jesienno-zimowym nie wynajmuję domu na mniej niż 2 dni.

DODATKOWE ATRAKCJE


Z domu do rzeki Biebrzy jest około 600 m. (droga biegnie wśród pól), do lasu jest ok.500 m.

Zainteresowanym pomogę wynająć bryczkę a zimą zorganizować kulig. Mogę również pośredniczyć przy organizacji spływu kajakami lub tratwami po Biebrzy. Piękno krajobrazu oraz ptaki i zwierzęta, np. łosie, wilki można podziwiać z wieży widokowej w Kopytkowie. Można również wybrać się do położonego niedaleko Augustowa czy Studzienicznej, zwiedzić Klasztor Kamedułów w Wigrach lub wyjechać na wycieczkę do Wilna, Trok, Druskiennik. Istnieje możliwość wynajęcia przewodnika, który oprowadzi Was po biebrzańskich bagnach.

Okolice Czarniewa to piękne miejsca, które można zwiedzać pieszo, rowerami a zimą na nartach. Tutejsze lasy obfitują w jagody i grzyby. Są tu również miejsca, w których znajdują się żurawiny. Istnieje możliwość zakupu świeżych warzyw, sera, mleka i podlaskiego ciasta-sękacza.

Nasze propozycje spędzenia miłego urlopu w DOMKU NA WSI :

 • jazda na rowerze
 • nordic walking
 • bieganie
 • bieganie na nartach biegowych
 • łowienie ryb
 • spływ kajakami i tratwami po Biebrzy
 • zbieranie jagód, grzybów
 • kulig
 • obserwacja zwierząt i ptaków w ich naturalnych siedliskach
 • czytanie książek
 • gry i zabawy.

Z całą pewnością Państwo będziecie chcieli tu wrócić, ponieważ jest to miejsce przyjazne, spokojne, bezpieczne i niezwykle urokliwe.


Ceny i terminy do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym. Terminy proszę rezerwować telefonicznie: tel. kom: 606 230 091

 

W sezonie późno jesienno-zimowym nie wynajmuję domu na mniej niż 2 dni.

DOMEK NAD BIEBRZĄ
 
Czarniewo, powiat augustowski
tel. kom.: 606 230 091
e-mail: biebrzadom@op.pl
www.biebrza-dom.com