Stanica Kresowa

3

Agroturystyka Stanica Kresowa

Poczopek 9,
16-113 Szudziałowo

email: rezerwacja@stanicakresowa.pl
tel. 601-067-316

 www.stanicakresowa.pl

5

INFORMACJE OGÓLNE


"Stanica Kresowa" jest agroturystycznym ośrodkiem jeździeckim. Łączy w sobie klimat XVII wiecznych dworów polskich, rozrzuconych po kresach ówczesnej Rzeczpospolitej, z zaletami współczesnych standardów wypoczynku.

Stanica powstała z inspiracji zarówno samych gospodarzy, jak i licznego grona przyjaciół, szukających ucieczki od miejskiego gwaru i pośpiechu. Tereny otaczające stadninę są idealnym miejscem do spacerów, przemierzając te szlaki poznają Państwo najciekawsze obiekty i miejsca w okolicy. Odnajdą tu Państwo także domową, swojską i przyjemną atmosferę połączoną z polską gościnnością. Dzięki fachowej wiedzy i ogromnemu zaangażowaniu gospodarzy "Stanica Kresowa" jest prężnie rozwijającym się ośrodkiem turystycznym.

Wszystkich chętnych zapraszamy na kursy jeździectwa. Zajęcia dostosowane są do indywidualnych umiejętności i wymagań naszych gości. Dla osób, które zaczynają swoją przygodę z końmi proponujemy naukę od podstaw, dla bardziej zaawansowanych polecamy jazdę na ujeżdżalni oraz w terenie. Zapewniamy fachową wiedzę, bezpieczne warunki oraz przyjemną atmosferę.

Nasza oferta jeździecka:

 • nauka jazdy konnej na wszystkich poziomach zaawansowania,
 • lekcje w grupach i indywidualne,
 • wczasy w siodle,
 • wyjazdy w teren,
 • rajdy konne,
 • kuligi, bryczki

Dodatkowe atrakcje:

 • wypożyczalnia rowerów
 • plac zabaw dla dzieci
 • bar z bilardem

9 10

 

OFERTA NOCLEGOWA


"Stanica Kresowa" czeka na gości przez cały rok. Niezależnie od pogody i pory roku, zapewniamy atrakcyjny pobyt i mile spędzony czas. Odpoczynek po dniu pełnym wrażeń, zapewnią starannie urządzone i komfortowo wyposażone pokoje. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy pokoje nad stajnią oraz apartamenty w "Domku Słonecznym". Z większości pokoi roztacza się piękny widok na okoliczne lasy.

W czasie pobytu proponujemy domowe posiłki z elementami kuchni regionalnej. O ilości serwowanych podczas pobytu posiłków decydują Goście.

8 7

 

POKOJE "NAD STJNIĄ"

Bezpośrednio nad środkową częścią zabudowanej w podkowę stajnią znajdują się pokoje. Komfort i spokój snu potwierdzony jest przez naszych gości, czasem także słychać nasze koniki nocujące piętro niżej, ale dla większości gości stanowi to dodatkową atrakcję.
Do Państwa dyspozycji pozostawiamy:

 •  6 pokoi dwuosobowych w tym - 2 dwupokojowe rodzinne apartamenty.
 • Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki.

 

APARTAMENTY W "DOMKU SŁONECZNYM"

Domek Słoneczny zawiera 3 apartamenty, każdy z osobnym wejściem. W skład apartamentu wchodzi położony na parterze salonik z tarasem oraz łazienka , a na piętrze - sypialnia. Dwa apartamenty posiadają sypialnię 4- osobową , jeden – 6 osobową. W każdym z nich na parterze na rozkładanej kanapie w saloniku może spać dodatkowo 1 lub 2 osoby.

 

POKÓJ DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W trosce o komfort osób z trudnościami w samodzielnym poruszaniu się, oferujemy w Domku Słonecznym pokój specjalnie przystosowanych dla ich potrzeb. Zarówno część mieszkalna, jak i łazienka przystosowane są dla gości poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pokój ten doskonale sprawdza się w czasie pobytu gości z maluchami w wózkach dziecięcych oraz osób starszych. Znajduje się tu łóżko małżeńskie oraz jednoosobowa kanapa.


1 2


12 13

CENNIK:

 • Nocleg ze śniadaniem 90 zł od osoby
 • Pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania 110 zł
 • Nocleg i dwa posiłki (śniadanie i kolacja) 110 zł
 • Nocleg z pełnym wyżywieniem 130 zł
 • Dzieci do 10 roku życia – połowa ceny.

*W sezonie letnim od 1 czerwca do 30 września*, w przypadku korzystania tylko z jednego noclegu, cena wynosi *100 zł* (nocleg ze śniadaniem). Na dłużej niż jedną dobę obowiązują ceny dotychczasowe, jak wyżej.

Cena noclegu w apartamencie – jak powyżej, jednak w przypadku wykorzystania przez mniej niż 3 osoby – cena wynosi 250 zł za dobę ( w tym śniadanie).

Dzieci, zawsze mile widziane, ze zniżką.

Serdecznie zapraszamy gości wraz z "mniejszymi braćmi", za pobyt ulubieńców pobieramy jednorazową opłatę za sprzątanie w wysokości 50 zł.

 


REZERWACJE: 

W sprawie rezerwacji noclegów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 601-067-316 lub pocztą elektroniczną: rezerwacja@stanicakresowa.pl;

Nr konta 94 1020 1097 0000 7302 0150 4950

 

Agroturystyka Stanica Kresowa

Poczopek 9,
16-113 Szudziałowo

email: rezerwacja@stanicakresowa.pl
tel. 601-067-316

 www.stanicakresowa.pl