Kontakt


Sugestie i pytania

Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i spostrzeżenia. Zachęcamy do kontaktu z nami. Dołożymy wszelkich starań by żaden mail od Państwa nie pozostał bez odpowiedzi.

Reklama na stronie

Jesteśmy otwarci na wszelką formę współpracy z Państwem i promowanie Państwa działalności w naszym serwisie. Mamy ogromny potencjał i trafiamy do coraz szerszej grupy ludzi, więc dlaczego mieliby Państwo na tym nie skorzystać? Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą to zachęcamy do kontaktu z nami.

REKLAMA NA NASZEJ STRONIE: kontakt@atrakcjePodlasia.pl

 

Patronat medialny

Jeżeli są Państwo zainteresowani promowaniem swojej imprezy przez naszą stronę, prosimy o kontakt mailowy: kontakt@atrakcjepodlasia.pl. Bezpłatnie zamieścimy informacje o niej w naszym dziale „Kalendarz imprez na Podlasiu”. W zamian oczekujemy naszego logo na Państwa plakatach reklamowych oraz ewentualnych akredytacji dziennikarskich, jeżeli pojawimy się na tej imprezie.


Autorzy strony:

Emilia Zajczyk – funkcja w serwisie: założyciel, artykuły i opisy, osoba decyzyjna

Przemysław Zajczyk – funkcja w serwisie: założyciel, artykuły i opisy, zdjęcia, osoba decyzyjna

 

Pomagali nam przy stronie:

Łukasz Śliżewski – pomoc przy realizacji strony

Patryk Śliżewski – opiekun działu przyroda na Podlasiu

Wojciech Chociej – pomoc w projekcie i realizacji strony

Tomasz Hrynkiewicz – podziękowania za ciekawe pomysły i promocję serwisu

 

Prawa autorskie

AtrakcjePodlasia.pl informuje, iż wyłączne prawa autorskie do serwisu internetowego posiada autor strony. Prawa autorskie związane z serwisem podlegają ochronie zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz. U. Z 1994r. Nr 24 Poz.83 ze zmianami). Żadne informacje zawarte na stronie www.atrakcjepodlasia.pl, w tym w szczególności treść pisana, zdjęcia i grafika nie mogą być wykorzystywane w żadnej formie bez zgody autora strony.


Atrakcje Podlasia to portal opisujący turystyczne walory Województwa Podlaskiego. W serwisie posługujemy się skróconą nazwą potoczną województwa podlaskiego – Podlasie. Wyjaśniamy jednocześnie, iż prezentowane przez nas atrakcje turystyczne Podlasia to atrakcje całego Województwa Podlaskiego, tj. zarówno Suwalszczyzny jak i Białostocczyzny. Geograficzny zasięg atrakcji opisywanych w portalu atrakcjePodlasia.pl sięga zatem granic Województwa Podlaskiego (Ust. z dn. 24.07.1998 r. o wprowadzeniu zasadniczego trójstopniowego podziału terytorialnego państwa).

logo-atrakcje-podlasia