Agroturystyka Zielone Ogrody

1

Agroturystyka Zielone Ogrody

Moniuszeczki 22
19-100 Mońki

 Dorota Maciukiewicz
tel. 509 680 964
e-mail: iwonamaciukiewicz@gmail.com

2

INFORMACJE OGÓLNE


Agroturystyka Zielone Ogrody oprócz przytulnego kącika w klimatycznej przystani wśród podlaskiej natury ma do zaoferowania niemal na rzut kamieniem atrakcje turystyczne dostępne tylko w naszym regionie.

Zielone Ogrody znajdują się w maleńkiej polskiej wsi  Moniuszeczki stanowiąc doskonałe miejsce do wypoczynku i ucieczki od zgiełku miasta. Na miejscu znajdą Państwo ciszę i niezmącony spokój polskiej wsi. Spotka Państwa miła niespodzianka gdy rechotanie żab będzie umilało wieczorne oglądanie gwiazd a rano po przebudzeniu przywita Was śpiew ptaków.

Do dyspozycji gości jest kuchnia z pełnym wyposażeniem oraz wspólna łazienka. W ogrodzie możecie Państwo skorzystać z grila oraz specjalnie przygotowanego miejsca ze stołem i krzesłami.

Zapraszamy rodziny z dziećmi które chcą poznać prawdziwe życie na wsi. Już od samego rana dzieci mogą uczestniczyć oraz poznać codzienne obowiązki gospodarza - karmienie krów, cielaczków, byczków, świnek, kurek. Dzieci będą mogły same doić krowę, zbierać jajka. Pokażemy dzieciom jak wyrabia się masło, skąd biorą się ziemniaki.

 

BIEBRZAŃSKI PARK NARODOWY to jedna z największych atrakcji naszego regionu - dojazd do parku zajmie jedynie 15 minut samochodem.

W odległości około 15 km dojadą Państwo do Goniądza, gdzie mieszczą się jedne z największych bagien i mokradeł na terenie naszego kraju. Można wypożyczyć tam kajaki i udać się nimi na spływ rzeką Biebrzą. Nieopodal Goniądza są również bunkry czynne turystycznie.

W odległości 15 km znajduje się Osowiec - główna siedziba Biebrzańskiego Parku Narodowego. Będziecie mieli Państwo 20 km do miejscowości Gugny i miejscowości Dobarz, gdzie można podziwiać dziką zwierzynę i ptactwo. Malownicze krajobrazy i zapuszczająca się w te tereny dzika zwierzyna to atrakcje dostępne każdego dnia w tych okolicach.

W odległości około 30 km organizowany jest Targ Staroci w Kiermusach - organizowany w każdą pierwszą niedzielę miesiąca.

 

OFERTA NOCLEGOWA


Oferujemy:

 • 2 pokoje dwuosobowe z małżeńskim łóżkiem
 • 1 pokój trzyosobowy - łóżko małżeńskie + łóżko jednoosobowe

Możliwość wykupienia wyżywienia - śniadanie, kolacja. Produkty serwowane z ekologicznych upraw, ekologiczne warzywa z przydomowego ogródka, jaja od kur z wiejskiego wybiegu.

 

Do dyspozycji gości:

 • wspólna łazienka
 • kuchnia z pełnym wyposażeniem - lodówka, piekarnik, kuchnia gazowa, mikrofala, garnki, sztućce, talerze
 • Internet Wi-fi
 • parking
 • grill / miejsce na dworze na grilla

 

 


 • 50zł / osobę bez śniadania
 • 80 zł / 2 osoby bez śniadania
 • 120 zł / 3 osoby bez śniadania
 • Śniadanie 10 zł.

Przy pobytach większej grupy lub dłuższych czasowo - możliwość negocjacji ceny.


 

Agroturystyka Zielone Ogrody

Moniuszeczki 22
19-100 Mońki
tel. 509 680 964
e-mail: iwonamaciukiewicz@gmail.com