Dom na Podlasiu

1

Dom na Podlasiu

Łoknica 28, 17-100 Bielsk Podlaski

 tel.: 502 737 986

e-mail: domnapodlasiu@wp.pl

 www.domnapodlasiu.pl

2

INFORMACJE OGÓLNE


Nowo otwarty Dom na Podlasiu zaprasza na wspaniałe, niezapomniane wczasy niedaleko Puszczy Białowieskiej. Cisza, spokój, poranny koncert ptaków, piękne stare drzewa, wijąca się na końcu działki mała rzeczka, gdzie widać działalność tutejszych bobrów i klekoczące u sąsiadów bociany...

Odnowiony, ponad stuletni drewniany dom położony jest na dużej ponadhektarowej działce w odległości 15 km kilometrów od Puszczy Białowieskiej . W domu znajdują się działające dwa piękne piece (piec ścienny kaflowy oraz piec chlebowy z dużym zapieckiem). Teren wokół domu (około 700m2) został ogrodzony nowym drewnianym płotem. Dom na Podlasiu oferuje 5 miejsc noclegowych, dużą łazienkę oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Do dyspozycji gości dostęp do bezprzewodowego Internetu (WIFI) oraz telewizji satelitarnej i DVD.

OFERTA NOCLEGOWA


1. „Pokój Nauczyciela”

Prawdopodobnie był to pokój nauczyciela kiedy w tym domu w 1891 roku powstała pierwsza szkoła we wsi. Pokój ten o powierzchni ponad 11m2 wyposażony jest w dwa nowe łóżka (dwuosobowe łóżko 120x200 oraz łóżko jednoosobowe 80x200). Dodatkowo w pokoju znajduje się stojąca szafka na ubranie oraz telewizor z wbudowanym DVD i dostępem do telewizji satelitarnej (Telewizja na Kartę HD).

2. Salon

W tym pokoju znajduje się piękny piec kaflowy – od strony salonu posiada zamontowane drzwiczki z szybą – możesz poczuć się jak przy kominku; natomiast z drugiej strony pieca (od strony jadalni) zamontowany jest piekarnik z termometrem. Pokój ten o powierzchni ponad 15 m2 wyposażony jest w dwa nowe jednoosobowe łóżka (80x200). W rogu pokoju stoi duża stara, drewniana skrzynia posagowa.

3. Jadalnia

W jadalni o powierzchni ponad 12 m2 można usiąść przy posiłku przy dużym starym stole. Dodatkowo w jadalni stoi stary odnowiony powojenny kredens w którym jest całkowite wyposażenie potrzebne w kuchni.

4. Kuchnia

W kuchni o powierzchni prawie 10 m2 znajduje się bardzo stary piec chlebowy z zapieckiem - odnowiony i zachowany w oryginalnym stanie. W kuchni jest nowa duża lodówka, mikser, mikrofalówka, czajnik elektryczny oraz aneks kuchenny z ciepłą wodą oraz nową dwupalnikową kuchenką gazową.

5. Łazienka

W nowej łazience o powierzchni ponad 11 m2 jest do dyspozycji duży prysznic (220 cm x 100 cm x 120 cm) dwie umywalki, wc, nowa pralka automatyczna. Przepływowy ogrzewacz wody umożliwia dostęp do nielimitowanej ilości ciepłej wody. Aby nie zanieczyszczać środowiska około 70 metrów od domu zainstalowana jest ekologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków.

  • Dostępne jest również drewno do rozpalenia w piecu oraz rozpalenia ogniska. 
  • Zwierzęta domowe mile widziane (bez dodatkowej opłaty).
  • Dom nie jest jeszcze czynny w sezonie zimowym.

Zapraszamy!

 


Dom nie jest czynny w sezonie zimowym.

Do wynajęcia oferujemy cały dom a nie pojedyncze łóżka.

Bezwzględny zakaz palenia tytoniu w pokojach.

Koszt wynajęcia całego domu:

  1. wakacyjny okres letni (lipiec - sierpień) - 250 złotych za dobę. W tym okresie minimalny okres wynajęcia wynosi tydzień.
  2. pozostałe miesiące (kwiecień, maj, czerwiec, wrzesień, październik) - 200 złotych za dobę.

Doba pobytowa zaczyna się od godziny 15:00 i trwa do godziny 11:00 dnia następnego.

Zapraszamy i życzymy Państwu miłego pobytu.

Aktualny harmonogram wolnych miejsc zamieszczony jest na  www.domnapodlasiu.pl

Dom na Podlasiu

Łoknica 28, 17-100 Bielsk Podlaski

tel.: 502 737 986

e-mail: domnapodlasiu@wp.pl